W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie.
Zamknij
Jesteś tutaj:  Strona głównaWarunki użytkowania

Warunki użytkowania

Korzystając z niniejszej witryny internetowej, wyrażasz swoją bezwarunkową zgodę na warunki podane poniżej. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz z niej korzystać. Warunki te mogą zostać zmienione w każdej chwili poprzez modyfikację niniejszego tekstu. Zmiany takie są dla ciebie wiążące, a więc powinieneś regularnie odwiedzać tę stronę, aby sprawdzić, czy wprowadzono jakiekolwiek poprawki.

Strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Santander Consumer Finanse Sp. z o.o. oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów strony, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Santander Consumer Finanse Sp. z o.o., jest zabronione.

Santander Consumer Finanse S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci. Santander Consumer Finanse S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Santander Consumer Finanse S.A., do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na stronie.

Dane zamieszczone w serwisie internetowym nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. Santander Consumer Finanse S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części, informacji zawartych na niniejszej stronie, bez uprzedzenia. Santander Consumer Finanse Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, usług, analiz lub informacji, publikowanych w serwisie. Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania dostarczonych informacji ponosi użytkownik stron internetowych Santander Consumer Finanse Sp. z o.o., także w wypadku poniesienia jakiejkolwiek szkody z tytułu wykorzystania zamieszczonych w na nich informacji.

O firmie
Prywatność
Warunki użytkowania
Pliki cookie
Ochrona danych osobowych
Wszystkie prawa zastrzeżone Santander Consumer Finanse S.A. 2012