W związku z nowelizacją Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że nasz serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie.
Zamknij
Jesteś tutaj:  Strona głównaWarunki użytkowania

Warunki użytkowania

Korzystając z niniejszej witryny internetowej, wyrażasz swoją bezwarunkową zgodę na warunki podane poniżej. Przeczytaj je uważnie, zanim rozpoczniesz z niej korzystać. Warunki te mogą zostać zmienione w każdej chwili poprzez modyfikację niniejszego tekstu. Zmiany takie są dla ciebie wiążące, a więc powinieneś regularnie odwiedzać tę stronę, aby sprawdzić, czy wprowadzono jakiekolwiek poprawki.

Strona internetowa, w tym jej struktura oraz projekt graficzny, stanowią wyłączną własność Santander Consumer Finanse sp. z o. o. oraz podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z dnia 23 lutego 1994 r., Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami). Kopiowanie elementów strony, informacji, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach WWW, w publikacjach elektronicznych lub w wersji materialnej, bez uprzedniej pisemnej zgody Santander Consumer Finanse sp. z o. o., jest zabronione.

Santander Consumer Finanse sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do zmiany oraz poprawiania informacji zawartych na stronie w każdym czasie, bez wcześniejszego powiadomienia użytkowników sieci. Santander Consumer Finanse sp. z o. o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych nie stanowiących własności Santander Consumer Finanse sp. z o. o., do których odnośniki (linki) zostały zamieszczone na stronie.

Dane zamieszczone w serwisie internetowym nie stanowią wiążącej oferty jakichkolwiek usług. Dane te mają wyłącznie charakter ogólnoinformacyjny. Santander Consumer Finanse sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części, informacji zawartych na niniejszej stronie, bez uprzedzenia. Santander Consumer Finanse sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność oraz kompletność przedstawionych produktów, usług, analiz lub informacji, publikowanych w serwisie. Całkowite ryzyko z tytułu wykorzystania dostarczonych informacji ponosi użytkownik stron internetowych Santander Consumer Finanse sp. z o. o., także w wypadku poniesienia jakiejkolwiek szkody z tytułu wykorzystania zamieszczonych w na nich informacji.

O firmie
Prywatność
Warunki użytkowania
Pliki cookie
Ochrona danych osobowych
Wszystkie prawa zastrzeżone Santander Consumer Finanse sp. z o. o. 2018